O nas

Home / O nas

ONE-MEDIA TO PRZYKŁAD NOWEGO PODEJŚCIA DO PROJEKTOWANIA W POLSCE. NIE ZAMYKAMY SIĘ W SZABLONIE STUDIA PROJEKTUJĄCEGO TYLKO STRONY WWW LUB IDENTYFIKACJE WIZUALNE. IDZIEMY O KROK DALEJ, DZIAŁAMY NA WIELU PŁASZCZYZNACH. PROJEKTUJEMY UBRANIA, GRAFIKI NA DESKOROLKI, ROZWIJAMY SIĘ W KAŻDEJ MOŻLIWEJ DZIEDZINIE. IDEA „FREELANCER” TRAKTUJEMY BARDZO POWAŻNIE. NASI PROJEKTANCI PRACUJĄ TAM GDZIE CHCĄ, W MIEJSCACH KTÓRE DAJĄ IM INSPIRACJE. DZIĘKI TEMU PRZYKŁADAMY WIĘCEJ UWAGI DO TWORZONYCH PRZEZ NAS PROJEKTÓW. NADAJEMY IM NOWY WYRAZ I KREUJEMY NOWOŚCI. STAWIAMY NA PROSTY ALE ZARAZEM NIEBANALNY STYL. KAŻDY NOWO ROZPOCZĘTY PROJEKT TRAKTUJEMY JAK NAJWIĘKSZE WYZWANIA W ŻYCIU, COŚ CO ZMIENI WSZYSTKO.

OD PONAD 10 LAT TWORZYMY WIZERUNEK POLSKIEJ SIECI. ROBIMY WSZYSTKO BY NASZE PROJEKTY BYŁY JAK NAJLEPSZE. BY PRZYCIĄGAŁY UWAGĘ, NON STOP ŚLEDZIMY NOWE TRENDY, TECHNOLOGIE I WDRAŻAMY JE W ŻYCIE. UWAŻAMY ŻE KAŻDY CZŁOWIEK BEZ WZGLĘDU NA KOLOR SKÓRY, WYZNANIE LUB POCHODZENIE KOCHA PIĘKNE RZECZY. DOBRY DESIGN DZIAŁA POBUDZAJĄCO NA UMYSŁ I DAJE ENERGIE. MY W ONE-MEDIA WIEMY JAK ROBIĆ DOBRY DESIGN, WYCZUCIE SMAKU, KOLOR I WYOBRAŹNIA PŁYNIE W NASZEJ KRWI. NASZA INNOWACYJNOŚĆ TO RÓWNIEŻ SZEROKA WSPÓŁPRACA Z ZAPRZYJAŹNIONYMI FIRMAMI. DOMY MEDIOWE , AGENCJE BADAWCZE I SIEĆ WYSPECJALIZOWANYCH FREELANCERÓW. ROZSZERZAJĄ NASZE MOŻLIWOŚCI ZWIĘKSZAJĄC PAŃSTWA POTENCJAŁ. TWORZYMY MAŁE I BARDZO DUŻE PROJEKTY INTERNETOWE. PRZYKŁADAMY SIĘ DO NASZEJ PRACY, NIE ROBIMY FUSZEREK ANI KIEPSKICH PROJEKTÓW , TO NIE W NASZYM STYLU. NASZ STYL TO ELEGANCJA, CZYTELNOŚĆ I CZYSTY KOD. LUBIMY DYSKUSJE I GDY KLIENT MA POMYSŁ STARAMY SIĘ GO ROZWINĄĆ RAZEM, ZAWRZEĆ WIĘŹ TO POMAGA WE WZAJEMNYCH RELACJACH. CO ZA TYM IDZIE KOŃCOWY EFEKT JEST TAKI JAK OCZEKIWAŁ KLIENT.JESTEŚMY NAPRAWDĘ DOBRZY W TYM CO ROBIMY SPRAWDŹ PROSZĘ NASZE PROJEKTY I SAM JE OCEŃ . JEŚLI CI SIĘ SPODOBAJĄ NAPISZ DO NAS ZROBIMY COŚ RAZEM.

Why Choose Us?

We're Creative

Lorem ipsum dolor sit amet, c-r adipiscing elit. In maximus ligula semper metus pellentesque mattis. Maecenas volutpat, diam enim.

We're Punctual

Proin fringilla augue at maximus vestibulum. Nam pulvinar vitae neque et porttitor. Praesent sed nisi eleifend, lorem fermentum orci sit amet, iaculis libero.

We Have Magic

Curabitur iaculis accumsan augue, nec finibus mauris pretium eu. Duis placerat ex gravida nibh tristique porta. Nulla facilisi. Suspendisse ultricies eros blandit.